Tre Trafikkskoler AS er en sammenslåing av Bernts, Evje og Vågsbygd Trafikkskole.

Tre Trafikkskoler AS har 11 ansatte

Troy Egil Flottorp 91547317
Bernt Wilhelm Dahl 91895461
Stig Roger Tveit 94983205
Karina Holskog 90807400
Ida Bjelland 90413894
Rikke Sangesland 46879969
Kristoffer Jahnsen 90939266
Per Anders Eitveit 9071915
Ørjan Kongevold 97319265
Lars Inge Sindland 99471375
Bodil Flottorp (kontor) 91689495


Følg oss på sosiale medier!

Tre Trafikkskoler AS på Facebook

Priser opplæring

Kjøretime

Kjøretime (45 min)

830 kr

Trinnvurdering trinn 2 (45 min)

830 kr

Trinnvurdering trinn 3 (60 min)

1 150 kr

Førerprøve (75 min)

2 000 kr

Kurs

Sikkerhetskurs på øvingsbane (180 min)

3 300 kr

4.1.1 Bilkjøringens risiko (90 min)

820 kr

4.1.2 Kjøring i landeveismiljø (225 min)

4 250 kr

4.1.3 Planlegging og kjøring i variert miljø (180 min)

3 400 kr

4.1.4 Refleksjon og oppsummering (90 min)

820 kr

Forbikjøring

2 490 kr

Annet

Baneleie sikkerhetskurs bane til Skan Traf

1 400 kr

Teoriundervisning

500 kr

Kommende kurs

Lastsikringskurs (Traktor)

29. juli / Evje / 1 200,00

Forbikjøring (Personbil automat)

6. august / Trafikkskolen i Vågsbygd (se teorifilm om forbikjøring før kurset) / 2 490,00

Forbikjøring (Personbil)

6. august / Trafikkskolen i Vågsbygd (se teorifilm om forbikjøring før kurset) / 2 490,00

Ta kontakt

Åpningstider

Tirsdager og Fredager 10-13